Představujeme se

O NAŠÍ ŠKOLEMS - 97, s.r.o. - Trenérská škola Olympia s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, navazuje na sportovní myšlenky dlouholetého spolupracovníka a přítele Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice.

V Trenérské škole Olympia školíme a připravujeme budoucí trenéry na práci s klienty, ale i zdokonalení se ve vlastní přípravě kondičního posilování a v kulturistice od jejich základů.

Výuka je založena na osobním a individuálním přístupu celého lektorského týmu.

Absolventi si odnesou poznatky z anatomie pro lepší pochopení pohybové mechaniky lidského těla, pestrý zásobník cviků a jejich technické provedení s ohledem na zdravotní stránku, rovněž tak i rady od zkušených kulturistů.

Vychovávání trenérů v Trenérské škole Olympia se opírá o teorii a metodiku tvarovaní a posilování lidského těla, pedagogiku a psychologii, která je nevyhnutelná pro práci s klientem, diagnostiku pohybového aparátu a velká část přednášek je věnovaná výživě a tvorbě jídelníčku na míru.

V neposlední řadě si budoucí trenéři zkusí práci s klientem a dozvědí se užitečné rady do profesionálního života instruktora fitness, trenéra kulturistiky či osobního trenéra kondičního posilování.

Licence trenérů jsou podloženy jak praktickými tak písemnými zkouškami společně s vypracovanou seminární prací na dané téma.

V Trenérské škole Olympia si zakládáme na kvalitní výuce a nabízíme našim trenérům doplňkové služby formou slev na stravní doplňky nebo kvalitní sportovní oblečení jako i konzultace s profesionálním týmem lektorů.

Jsme přesvědčeni, že studiem v Olympii pomůže mnohým trenérům dosáhnout velkých úspěchů, jakých dosáhli naši studenti.


Pořádáme akreditované trenérské kurzy:
Instruktor fitness
Instruktor kondičního posilování
Trenér kulturistiky
Osobní trenér kondičního posilování

Pořádáme odborné certifikované semináře v oblastech: Sportovní ketogenní dieta, Trénink s profesionálem Pavolem Jablonickým, Funkční trénink, Sportovní imunita a regenerace, Funkční trénink na závěsných a kluzných systémech.

Jsme schopni sestavit na míru dle požadavku jakýkoliv sportovně zaměřený odborný seminář (např. pro hokejisty, boxery, karatisty, golfisty, atlety....apod.)

" Mým přáním je, aby trenérská škola nezanikla a pokračovala ve stejném duchu " PETR STACH

Spolupracujeme:

  • Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky
  • Fakultou tělesné výchovy a sportu, Univerzity Karlovy
  • Úřady práce České republiky. Vaši "Zvolenou rekvalifikaci" Vám může uhradit příslušný úřad práce. Vzhledem ke změnám ve schvalování rekvalifikace ze strany úřadu práce nás kontaktujte na tel: +420 606 443 751
  • Fitness Silicon Gym Strahov
  • časopisy a portály Svět kulturistiky, Fitness
  • Českou komorou fitness. Vzdělávání ověřujeme v českém registru fitness profesionálů
  • Společností pro výzkum a vzdělávání
  • Firmou GENERAL SPORT
  • Fitness Jan Kareš


Možnosti studia:

  • denní

Naši absolventi získají po ukončení studia Certifikát akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR s celostátní platností a uznávané v rámci EU i mimo EU. Mohou působit jako odborní lektoři v jiných školicích střediscích, ve vrcholových sportovních oddílech nebo v prestižních tuzemských fitcentrech. Certifikát je vystaven s anglickým podtextem a tak jej mohou využít i k získání prestižní práce v zahraničních fitcentrech apod.